אטרקציות מיוחדות

 

אטרקציות מיוחדות בליטא

ליטא מזמנת לתיירים התנסות באטרקציות מיוחדות ומפתיעות. להלן רשימה של חלק מהאפשרויות ליהנות בליטא:

גולף: משחק הגולף צבר בשנים האחרונות פופולאריות רבה בליטא. בשל היותה ארץ שטוחה ובעלת מישורים, ליטא הפכה לאידיאלית בעבור בניית מגרשי גולף. אתם מוזמנים לבקר במועדוני הגולף ברבים שיש בה, המשלבים מלבד פעילות ספורטיבית זו גם אפשרויות לטיולים, וללמוד את סודות המשחק.

פארקי מים: שלושה פארקי מים גדולים ממוקמים באתרי התיירות הראשיים של ליטא: שניים נמצאים בדרוזקיניקי, ואחד בווילנה. כמובן שמלבד הירגעות באתרי הספא אפשר להזמין גם טיפולים אלטרנטיביים, לצאת לטיולים רגליים בסביבות המתחמים וליהנות מלינה נוחה וממסעדות באזור.

כדור פורח: כאשר מזג האוויר נוח ומאפשר זאת, נראים בשמי ליטא המוני כדורים פורחים בשלל צבעים. וילנה היא אחת מערי הבירה האירופאיות המעטות שמאפשרות טיסה בכדור פורח. לראות את הנוף מלמעלה, ממבט ציפור, יכולה להיות חוויה ייחודית ומדהימה. הטיסה בכדורים פורחים נעשית לרוב מוקדם בבוקר או בשעות הערב. הטיסה נמשכת כשעה-שעה וחצי.

רכיבה על סוסים: בליטא תמצאו תנאים אופטימאליים לרכיבה על סוסים. יש בה אורוות רבות המציעות טיולים של רכיבה על סוסים בנופים שונים. הצטרפו לאחד ממועדוני הרכיבה או בקרו באחת החוות המציעות את האופציה הכיפית הזו.

ball

שינוי גודל גופנים
ניגודיות